Soutěž o šest vstupenek na pardubickou výstavu vín

Nemáte to daleko do východních Čech? Pak si o víkendu 22. až 23. srpna 2014 určitě zajeďte na Pardubický festival vína. Jeho součástí je mimo jiné degustační výstava vín, na kterou právě tady a teď můžete získat vstupenky...

Stánek

Ve hře jsou tři páry vstupenek, každá v hodnotě 100 Kč. Díky nim se dostanete na pardubický zámek, kde bude výstava po oba dny festivalu probíhat. V ceně vstupenky je také sklenička, praktický držák skleničky na krk s logem výstavy a pár festivalových mincí, za které můžete ihned ochutnávat vína z celého světa od bezmála 60 vinařů.

Festival je složen z několika odborných i veřejných akcí. Kromě výstavy se můžete těšit také na páteční Pardubickou vinařskou noc, která proběhne od 20 hodin na největším pardubickém náměstí pod širým nebem. Bohatý doprovodný program složený z cimbálové muziky, ukázky sommeliérského umění, vystoupení kapely Kroky Michala Davida a mnoho dalšího. Čeká na vás také mnoho stánků s vínem i chutným občerstvením. A možná natrefíte i na voňavý pardubický perník.

Stránky Pardubického festivalu vína

Chcete vyhrát? Odpovězte na tyto soutěžní otázky

1. Jak se jmenuje náměstí, na kterém se bude konat Pardubická vinařská noc?
2. Kolik vinařství má svůj e-shop v Lahvotéce na portálu MojeLahve.cz?

Své odpovědi posílejte na e-mailovou adresu mojelahvemojelahve.cz. Do předmětu napište „Soutěž – Pardubice", ať se nám neztratíte mezi spamem.

Uzávěrka soutěže je 15. srpna. Do 19. srpna pak vylosujeme a vyhlásíme tři vítěze, z nichž každý získá po dvou vstupenkách. Sledujte nás na těchto stránkách nebo na našem facebookovém profilu.

Komentáře

Tip na víno ke koupi u vinaře

 • 0,75 l | Suché | Kabinetní víno
  Sauvignon 2013
  Shoe: "Příjemně aromatické a svěží víno, v chuti středně plné. Celkově velmi dobře pitelné nekomplikované víno. 81 bodů"

Proč být na MojeLahve.cz

 1. Podporujte česká a moravská vína.
 2. Získávejte nové tipy na ochutnání vín.
 3. Hodnoťte vámi ochutnaná vína a veďte si vlastní vinařský deník.
 4. Sledujte novinky z vinařského světa.
 5. Přeměňujte víno na vodu pro Afriku! Více informací zde.
 6. Nakupujte kvalitní víno přímo od tuzemských vinařů.

Kalendář vinařských akcí

Záznamy 1 - 5 z 38.
K zlepšení našich služeb a analýze návštevnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším použítím cookies.