Zasoutěžte si o poukazy na víno - aktualizováno

Nově si můžete na našem partnerském webu zasoutěžit o dva poukazy na víno v hodnotě 1000 a 500 Kč anebo získat slevu až 10 % na nákup vín v Lahvotéce. Soutěž končí v pondělí, takže neváhejte.

Aktualizace: Vyhlášení výherců

Soutěž o poukazy na víno na MojeLahve.cz

Ve spolupráci s vinařským blogem Podkorkem.net jsme spustili soutěž o dva poukazy na nákup vín z Lahvotéky v hodnotě 1000 a 500 Kč. Pokud si tedy chcete zasoutěžit, pokračujte přímo na článek k soutěži a zatipujte si.

A kdybyste náhodou netrefili správnou odpověď nebo nebyli vylosováni, nezoufejte - každý, kdo se do stejného termínu a času zaregistruje na našem portálu, získá automaticky slevu na 1. nákup v Lahvotéce ve výši 10 %. Pokud už jste registrovaní a zúčastníte se soutěže, také od nás dostanete jednorázovou slevu 10 % na následující nákup vína (v e-mailu s tipem nám nezapomeňte napsat vaši přezdívku na MojeLahve). Soutěžit na MojeLahve.cz se prostě vyplatí.

Vyhlášení výherců

V rámci soutěže na otázku "Kolik různých vín je v současnosti v nabídce Lahvotéky?" došlo přesně 250 odpovědí, z toho 121 bylo správných!

Správnou odpovědí bylo 138 vín od celkem 7 vinařství, která aktuálně provozují svůj vlastní e-shop na Lahvotéce. Seznam všech vín je také přístupný prostřednictvím žebříčků vín.

Ze všech správně typujících jsme vylosovali:

1. cena (výběr vín z Lahvotéky v hodnotě 1000,- Kč): Jana Švestková

2. cena (výběr vín z Lahvotéky v hodnotě 500,- Kč): David Valenta


Děkujeme všem soutěžícím za své tipy a gratulujeme výhercům!

Komentáře

Tip na víno ke koupi u vinaře

 • 0,75 l | Polosladké | Kabinetní víno
  Ryzlink rýnský 2008
  -Vicky-: "Hodně výrazné nazrálé petrolejové tóny s medem. V chuti výrazná kyselinka, pevné medové tělo, trochu rušivá dochuť, kterou nedokážu pojmenovat. Mírné zklamání,... 80 bodů"

Proč být na MojeLahve.cz

 1. Podporujte česká a moravská vína.
 2. Získávejte nové tipy na ochutnání vín.
 3. Hodnoťte vámi ochutnaná vína a veďte si vlastní vinařský deník.
 4. Sledujte novinky z vinařského světa.
 5. Přeměňujte víno na vodu pro Afriku! Více informací zde.
 6. Nakupujte kvalitní víno přímo od tuzemských vinařů.

Kalendář vinařských akcí

Záznamy 1 - 5 z 39.
K zlepšení našich služeb a analýze návštevnosti používáme soubory cookies. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším použítím cookies.